fbpx

RyL Servis Hakkında

RyL Adana Kombi Klima Servisi

Sizin İçin Sunduklarımız

Servis Vizyon & Misyonumuz

Servis İşleyişimiz

Hizmetimiz Teknik Servis Formu İle Garanti Kapsamına Alınmaktadır.

Randevu

Web Sitemiz , Sosyal medya Hesaplarımız Ve Çağrı Numaramızdan Ulaşınız . Veya Randevu Talebinde Bulununuz.

Yönlendirme

Mobil Ekiplerimiz İle Söz Verdiğimiz Gün ve Saat İçerisinde Sizin İle İletişime Geçilerek Tam Zamanında Hizmet Sunmaktayız.

Arıza Tespiti

İşinde Uzman Ve Profesyonel Olan Personellerimiz Cihazınız İle Alakalı Olan Sorunu Tespit Edip Arıza Ve Fiyat Bilgilendirmesi Yapmaktadır.

Tamir

Onayınız Alındıktan Sonra Arıza Giderilip Kombinin Tüm Testleri Ve Gaz Kaçak Kontrolü Yapıldıktan Sonra Servis Formu İle Cihaz Teslim Edilir.

RyL Kombi Klima Servisi?

Müşterilerimize Anlık Çözümler Üretip Bahaneler Üretmiyoruz. Kombi Klima Servis İşlemlerimizde Cihazlara Müdahale İşleminde Şahsi Değil Prosedürler Doğrultusunda Tüm Emniyet Tedbirleri Çerçevesinde Müdahale Edip Cihazınızı En Kısa Sürede Onarıp Teslim Ediyoruz. Kesinlikle İşinde Uzman Olmayan Kişi Ve Kişilere Ustalık Statüsünde Ekibimize Dahil Etmiyoruz.

  • Klima Servis Hizmeti

  • Klima Temizlik Hizmeti

  • 1 Yıl Garantili İşcilik

  • Kombi Servis Hizmeti

  • Kombi Petek Temizleme

  • Orijinal Yedek Parça

Gerçek Servis Kalitesi

20 Yılı Aşkın Süredir Müşterilerimiz  İle Birebir  Diyaloğa Girmenin Vermiş Olduğu Bilgi Tecrübe Deneyimin Yanı Sıra Ve Siz Değerli Müşterilerimizin Desteği İle Daima En İyi Ve En Kaliteli Hizmeti Sunma Yolunda Durmak Bilmeyen Bir Tempo İle Emin Adımlarla Çıtamızı Yukarıya Taşımaya Devam Etmekteyiz.

Daima Randevu Sistemi

Müşterilerimizin Mağdur Olmaması Güven Politikamızın Sarsılmaması İçin Zamanında Ve Talep Edilen Süre Zarfı İçerisinde Hizmet Vermek Adına Günlük Haftalık Aylık Ve Yıllık Randevu Sistemi Oluşturmaktayız.

Uygun Fiyat Planlaması

Uygulanan İşlem Karşılığı Alınacak Ücreti Müşterilerimizin Memnuniyeti Açısından Yedek Malzeme Ve Sarf Malzemelerimizi En Uygun Fiyata Temin Edip Bu Doğrultuda Fiyat Politikası Uyguluyoruz.

Potansiyel Kitle Koruması

Daima İşlerimizi Samimi Doğru Güvenilir Uzman Kişi Ve Prefosyonel Ekipmanlar İle Orijinal Yedek Parça Garantili Hizmet Sunup Müşteri Portföyümüzü Koruyup Genişletiyoruz.

Müşteri İstek Optimizasyonu

Hizmet Sunduğumuz Müşterilerimizi Daima Dinleyip Dilek Ve Şikayetlerini Bir Servisten Neler Beklediklerini Nasıl Bir Servis İle Karşılaşmak İstediklerini Analiz Ediyoruz.

İletişim & Etkileşimde Kalma

Çağrı Departmanımız Sunduğumuz Hizmet Hakkında Görüş İstek Memnuniyet Veya Şikayet Dileklerini Beyan Etmeleri Adına Sürekli İletişime Geçerek Müşterilerimizin Beyanlarını Değerlendirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Servis psikolojisini Hiç Bir Zaman Kaybetmeden Daima Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıp Ve Her Daim Hizmetin En Kalitesini Sunarak Sunduğumuz Hizmetin Arkasında Durmaktayız.

Call Now ButtonAdana Klima Servisi Tıkla Ara

Enter your keyword