Adana, Klima, Kombi, Beyaz Eşya, Servisi

Adana, Klima, Kombi, Beyaz Eşya Servisi, Tamircisi

Seyhan Alarko Kombi Servisi

Seyhan Alarko Kombi Servisi

Seyhan Alarko Kombi Servisi

Seyhan Alarko kombi servisi Firmamız Tüm Marka Model Kombi Cihazlarına Özel Teknik Servis Hizmetini Sunmaktadır. Servis Kapsamında Sunduğumuz Hizmetleri Daima Kaliteli İşçilik Güvenilir Hizmet Ve Garantili Bir Şekilde Yapmaktayız.

Günümüz Şartlarında Sıcak Su Kullanımı Ve Soğuk Kış Günlerinde Isınma Aracı Olarak Kullanılmaktadır.

Kullanım Tercihi İle İlgili En Başta Gelen Sebeplerden Olan Konfor Ve Rahatlık Acısından Bir Çok Kişi Ve Kurumların Tercihlerinin Başında Gelmektedir.Alarko Kombi Cihazının Kullanımında Konfor Ve Rahatlığın Devamı Ve Sürekliliği Acısından Alarko Kombi Cihazlarında Yapılması Gereken İşlemler Göz Ardı Edilmemelidir.

Takdirde Isıtma Ve Isınma Konusunda Ciddi Mağduriyetler Yaşanması Ve Bütçenizi Aşan Yüksek Ödemeler İle Karşı Karşıya Gelmemek Neredeyse İmkânsızdır.

Günümüz Teknolojisinde Alarko Kombi Ve Diğer Üretim Ve İmalatı Yapılan Kombileri Değerlendirecek Olursak Aslında Hemen Hemen Hiç Bir Kombi Fazla Enerji Tüketimi Yaparak yetersiz Isıtma Ve Isınma İşlemi İçin Üretilmemektedir.

Tam Tersine Kombi Üretim Sektöründe Başlıca Dikkat Edilen Unsurlardan Bir Tanesi Kombi Çalışma Esnasında Daha Az Yakıt Tüketimi Ve Daha Fazla Isı Üretimi Yaptırma Prensibini Göz Önüne Alarak Müşteri Potansiyelini Arttırma Adına Kombi Cihazlarının Tasarım Ve Üretimi Gerçekleştirilmektedir.

Seyhan Alarko Kombi Servisi Hizmeti Vermemizin Tecrübelerine Dayanarak Alarko Kombi Cihazlarımızın Sağlıklı Bir Şekilde Çalışarak Daha Az Enerji Tüketimi ve Isı Üretimi İçin Yapmamız Gerek Tek Şey Zamanında Ve Düzenli Olarak Alarko Kombi Bakım Çizelgesini Zamanında Yaparak Aksatmamaktır.

Kombimizde Yaptırmadığımız Aksattığımız Bakımlar Kullanıcıya Kullanım Esnasında Yüksek Arıza Tamir Ücretlerine Ve Yüksek Doğalgaz Faturalara Sebep Olarak Gereksiz Sıkıntılara Girmesini Sağlamaktadır.

Sizde Eğer Alarko Kombi Cihazınızın Gerçekten Çok Fazla Enerji Tükettiğini Ve Gereğinden Az Isı Üretimi Yaptığını Düşünüyorsanız Seyhan Alarko Kombi Servisi İle İletişime Geçerek Alarko, Kombi, Bakım, Petek, Temizleme, İşlemlerinizi En İyi Ve Garantili Bir Şekilde Profesyonel Personellerimizin Verdiği Hizmetten Faydalanabilirsiniz.

Seyhan en yakın Alarko kombi servisi

Özel Seyhan En Yakın Kombi Servisi Kapsamında Seyhan İlçesinde Kombi Servisi Hizmeti Sunmaktayız.

Size En Yakın Kombi Servisi miz İle İrtibata Geçerek Bölgeniz de Bulunan Seyhan Kombi Tamircisi Ustalarımız İle Sorununuzu Gidebilirsiniz.

Canınızı Sıkacak Kombi Tamir Ücretleri Ve Kombi Doğal Gaz Faturalarının Önüne Geçmek İçin Düzenli Bir Şekilde Sizin Yerinize Alarko Kombi Cihazınızı Takip Ederek Bilinçli Bir Şekilde Yapılması Gereken Kombi, Bakım, Petek, Temizleme İşlemleri İçin Size Seyhan İlçesinde En Yakın Kombi Servisi ’Miz İle İrtibata Geçerek Destek Ve Bilgi Alabilirsiniz.

Peki, Kombi Cihazı Çalışmadan Çalıştırılmadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Soğuk Kış Aylarına Girmeye Başladığımızda İlk Aklımıza Gelen Kafamızda Oluşan Olgulardan Bir Tanesi Ve İlk Olarak Baş Vuracağımız Temel Isınma Araçlarının Yeri Almakta Hiçte zorlanmayan Teknolojinin Ve Konforun Vaz Geçilmezlerinden Birisi Olan Kombi Cihazlarıdır.

Hepimizin Bildiği Üzere Çok Uzun Sayılmayacak Kadar Kısa Bir Süre Önce Evimizde Kullandığımız Kömür Sobası, Odun Sobası Tarzında Isınma Araçlarından Yola Çıkacak Olursak Şöyle Bir Gözümüzde Canlandıralım Bu Isınma Araçlarını Devreye Almadan Uyguladığımız İşlemler Nelerdi  ( Kurulumunu Yapmadan )

  • Odun yâda Kömür Sobasının İçerisindeki Yanıcı Maddenin Dumanını Aktarmak İçin Kullanılan Boru Temizliği
  • Bu Boruların Yardımı İle Bacaya Gelen Dumanın Sorunsuz Ve Rahat Bir Şekilde Dışarıya Atılarak Bizi Rahatsız Etmemesi İçin Baça Temizliği

Klasik Ve Teknolojik Hiçbir Yapısı Ve Yapılışı Olmayan Bu Araçlara Gösterdiğimiz Bakım Temizlik İşlemimin Başlıca Sebepleri İse

  • İçerisine Atılan Yakıtın Tam Anlamıyla Yanarak Hızlı Bir Şekilde Ortamı Isıtması Ve Yanması
  • Meydana Çıkan Isı Enerjisinin Kaybını Önlemek
  • Bulunduğumuz Ortamda İs Duman Gibi Bizleri Rahatsız Etmemesi

Şunu Unutmayalım Soba Dumanından Ve Sobada Yanan Yakıt Sonucu Meydan Çıkan Isının Kaybolmasından Kombi Cihazlarındaki Duman ( Atık Gaz ) Ve Isı Kaybı Yıllar Önce Evimizde Kullandığımız

Sobadan Daha Tehlikeli Ve Maddi Olarak daha Külliyetli Bir Olaydır.

Bu Tarz Durumların Yaşanmaması İçin Yapmamız Gereken 2 Adımdan Oluşan Bakım İşlemi Gerçekleştirmek Gerekmektedir. Bu İşlemler İse

  • Kombi Bakımı
  • Kombi Petek Temizleme

Seyhan Alarko Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakım İşlemi Tamamen Profesyonel Kişiler Tarafından Yapılması Uygun Ve Gerek Görülen Bir İşlemdir. Bilinçli Bir Şekilde Yapılmayan Kombi Bakımı Kötü Sonuçlar Doğurması Kaçınılmazdır.

Seyhan Alarko Kombi Bakım Servisi Kombi Bakımının Başlıca Temel Sebeplerinin Başında Gelen Kombi Bakımı Esnasında Kombi Emniyet Ve Güvenlik Sistemi Detaylı Bir Şekilde İncelemektir.

Alarko Kombi Cihazınızda Arızalı Deforme Olmuş Veya Sıkıntı Teşkil Edebilecek Bir Emniyet Ve Güvenlik Sistemi Parçasında Tereddüt Etmeden Aynı Değer Ve Ölçü Kavramında ki Orijinal Yedek Malzeme İle Birebir Değişimi Yapılmaktadır.

Güvenlik Ve Emniyet Sistemleri Kontrol Edilip Testler Yapılarak Birkaç Kez Devreye Alınıp Ve Devreden Çıkarılarak Testler Tamamlamaktadır.

Bu Testlerin Asıl Amacı Yaşanmaması Gereken Ve Kötü Bir Şekilde Sonuçlanacak Olayların Önüne Geçmek Adına Bilinçli Bir Şekilde Yapılmalıdır. Aksi Takdirde Maddi Ve Manevi Olarak Nitelendirdiğimiz Kötü Son Kaçınılmazdır.

Alarko kombi Bakımı Aşamasındaki Diğer Unsur İse Alarko Kombimizin Çalışma Esnasında Yakıtı Tam Ve Donanımlı Bir Şekilde Yakılarak Yakıt Ve Isı Kaybını Önlemektir.

Bu İşlem Yanma Odasında Mevcut Gazın Yanma İşlemi Sağlayan Aksamlar Yanma Süresini Belirleyen Elektronik Parçalardan Tutun Yanan Gazın Karbondioksitinin Atılışına Kadar Geçen Zaman Zarfındaki İşlemleri Gerçekleştiren Sistem Üzerinde Çalışan Parçaları Detaylı Bir Şekilde İnceleyerek Bakımını Yapmaktayız.

Kombi, Gaz Kaçağı Kontrolü, Devir Daim Pompası, Gaz Valfi Kontrolü, Emniyet Elamanlarının Kontrolü, Yanma Odası Kontrolü, Hava Tankı Kontrolü, Baca Kontrolü, Gibi Adımlar Takip Edilerek Yapılmaktadır.

( Kombi Bakımının Yetki Belgesi Ve Yeterlilik Belgesi Olmayan Kişilerin Yapması Suç Unsuru Olarak Sayılmakta Ve Ciddi Cezalar Alınmasına Sebebiyet Doğurmaktadır. )

Mutlaka Kombi Bakım Ve Arıza İçin Baş Vurduğunuz Alarko Kombi Tamircisi Personelinden Yeterlilik Belgesi Kimliğini Sormayı Unutmayınız.

Seyhan Alarko Kombi Petek Temizleme servisi

Alarko Kombi Petek Temizliği Yegâne Tek Sebebi Yaşam Alanı İçeresine Dağıtılacak Isının Hızlı Ve En Az Kayıp Yaşanarak Isı Kaybının Önüne Geçilmesidir.

Seyhan Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi Hizmetimizde Alarko Kombi Petek Temizleme İşlemini Yüksek Basınçlı Profesyonel Makinalı Sistem İle Petek Temizleme İlacı Ve Petek Koruma İlacı Kullanarak Kimyasallar Yardımı İle Kimyasallı, İlaçlı, Petek, Temizleme,  İşlemi Yapmaktayız.

Seyhan Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi miz Bu İşlem Esnasında Özel Makinalı Sistemi İle Kombi Petekleri Tek Tek Temizleme Şartı İle Tazyikli Ve İlaçlı Bir Şekilde Temizleme İşlemi Tekbir noktadan Gerçekleştirmektedir. Aksi Takdirde Yapılan İşlem Hiçbir Şekilde Etki Ve Fayda Göstermemektir.

Yapılan İşlemin Kalıcılığı Ve Petek Ve Tesisattaki Deformenin Önüne Geçe Bilmek Adına Petek Koruyucu Sıvı ve Kimyasallar İle Alarko Kombi Petek Temizleme İşlemini 3 Türlü Yıkama Aşamasından Geçirerek İşlem Sonlandırmaktadır.

Alarko Cihazlarınızda Detaylı Ve Bilinçli Yapılacak Olan Kombi Petek Temizliği Ciddi Oranlarda Yakıt Ve Isı Tasarrufuna Neden Olmaktadır.

Minimum Değerde Bütçenize %20 – %30 Oranında Katkı Sağlamaktadır.

Yaşama Alanı İçerisinde Herhangi Bir Kirlenme Veya Su Kaynaklı Sorunlar İle Karşılaşılmadan Tüm Petekleriniz Tek Bir Noktadan Detaylı Ve Titiz Bir Şekilde Petek Temizleme İşlemi Yapılmaktadır.

Seyhan Alarko Kombi Tamircisi

Seyhan Alarko Kombi Tamircisi Yılların Vermiş Olduğu Deneyim Ve Tecrübesi İle Teknik Destek İhtiyacı Duyduğunuzda Günün Her Saati Seyhan İlçesinde Alarko Kombi Tamircisi Hizmeti İçin Bizi Araya Bilirsiniz. Alarko Kombi Tamiri Hizmetimizde Karşılaştığımız Ve Aynı Anda Sonuçlandırdığımız Başlıca Arıza Notlarını Listeleyecek Olursak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogcu bunu beğendi: